Hakkımızda

ERLER ENERJİ

YÖNETİM KURULUMUZ

Alanında uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için

Arge çalışmaları yaparak tesislerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Prof. Dr. Süleyman Özcan ERDIKLER ERLER ENERJI YÖNETIM MÜDÜRÜ (003)
Prof. Dr. Süleyman Özcan ERDİKLER
muh
Yük. İnş. Müh. İsmail AYAN
Telefon: 0090 530 333 37 80
ismailayan@erlerenerji.com
muh-2
İnşaat Mühendisi Yılmaz Mencik
Telefon: 0544 808 81 22
ymencik@erlerenerji.com
muha
Muh. ve Sat. Alma Müdürü Şahin Şah Inan
Telefon: 0541 972 66 51

BİZ KİMİZ

ERLER ENERJİ

Erler Enerji olarak geçmişten bugüne uzanan bilgi ve deneyim ile birlikte enerji ve inşaat projelerinin yönetimi alanında hizmetler veriyoruz. Yurtdışında bulunan katı atık tesislerimiz ile biriken çöpleri ayrıştırıyor ve geri dönüştürmeye uygun olmayan kısmını yakarak enerji üretiyoruz. Daha temiz bir çevrede yaşamak herkesin temel hakkı olduğu için faaliyetlerimizde maksimum fayda ve verimliliği gözetiyoruz. 

  • Verimli
  • Ekonomik
  • Sürdürülebilir

ERLER ENERJİ KİMDİR?

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Tanıtım kataloğunu inceleyerek bizim hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

ERLER ENERJİ Sunum Dosyası

DEĞERLERİMİZ

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Daha temiz ve sürdürülebilir bir Dünya hedefiyle çıktığımız bu yolda alanında en iyi ve en yüksek kapasiteli elektrik üreticisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Öncelikli amacımız atıkları doğaya zararı olmadan ayrıştırmak ve enerjiye dönüştürmek. Tesislerimizde yaptığımız sürekli ARGE çalışmaları ile son teknoloji ekipmanları kullanarak projemizi sürekli güncel tutmaya uğraşıyoruz.

  • Sürdürülebilir
  • Ekonomik
  • Faydalı
  • Çevre Dostu

SÜRDÜRÜLEBİLİR EKOSİSTEM

KATI ATIKLARI ENERJİYE ÇEVİRİYORUZ

Yaşanılabilir bir Dünya için sürdürülebilir bir ekosistem kurmamız gerekiyor. Kendi kendimizin atıklarını yöneterek daha temiz bir dünya ve gelecek nesillerimize daha sağlıklı bir hayata bırakmayı hedefliyoruz. Atıklarımızı enerjiye dönüştürerek enerji üretimi konusunda destek veriyoruz. Atıkların imhası konusunda ileri teknolojileri kullanarak temiz bir çevre hedefliyoruz.

KEŞFET

BİZ

NE

YAPIYORUZ?

4+ATIK TESİSİ
50+YÖNETİLEN İNŞAAT
150+MW ELEKTRİK

Hizmetlerimizi, keşfedin!

Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Hangi alanda hizmetler veriyorsunuz?

Katı atıklardan enerji üretmekten inşaat projelerinin yönetimine kadar birçok alanda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve proje ortaklığı için bize ulaşabilirsiniz.

Atık tesisleriniz çevreye zarar veriyor mu?

Atık tesislerimiz doğayla iç içe olacak şekilde yani doğa dostu olarak planlanıp hayata geçirilmiştir. Çevreye zararlı tüm etkilerinden ayrıştırılmıştır.

İnşaat projeleri yapıyor musunuz?

Hukuki ve ekonomik nedenlerden kaynaklı olarak inşaat alanında danışmanlık ve yönetim hizmetleri veriyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız bir inşaat projesi bulunmamaktadır. Ortak bir inşaat projesi sürdürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gerçekleştirmiş olduğunuz faaliyetler izinli mi?

Yapmış olduğumuz tüm faaliyetler ve süreçlerle alakalı hukuki süreçler tamamlanmıştır. İlgili sertifikalarımızı inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.