Galeri

ERLER ENERJİ

GALERİMİZİ İNCELEYİN

SÜRDÜRÜLEBİLİR EKOSİSTEM

KATI ATIKLARI ENERJİYE ÇEVİRİYORUZ

Yaşanılabilir bir Dünya için sürdürülebilir bir ekosistem kurmamız gerekiyor. Kendi kendimizin atıklarını yöneterek daha temiz bir dünya ve gelecek nesillerimize daha sağlıklı bir hayata bırakmayı hedefliyoruz. Atıklarımızı enerjiye dönüştürerek enerji üretimi konusunda destek veriyoruz. Atıkların imhası konusunda ileri teknolojileri kullanarak temiz bir çevre hedefliyoruz.

KEŞFET

BİZ

NE

YAPIYORUZ?

4+ATIK TESİSİ
50+YÖNETİLEN İNŞAAT
150+MW ELEKTRİK

Hizmetlerimizi, keşfedin!

Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Hangi alanda hizmetler veriyorsunuz?

Katı atıklardan enerji üretmekten inşaat projelerinin yönetimine kadar birçok alanda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve proje ortaklığı için bize ulaşabilirsiniz.

Atık tesisleriniz çevreye zarar veriyor mu?

Atık tesislerimiz doğayla iç içe olacak şekilde yani doğa dostu olarak planlanıp hayata geçirilmiştir. Çevreye zararlı tüm etkilerinden ayrıştırılmıştır.

İnşaat projeleri yapıyor musunuz?

Hukuki ve ekonomik nedenlerden kaynaklı olarak inşaat alanında danışmanlık ve yönetim hizmetleri veriyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız bir inşaat projesi bulunmamaktadır. Ortak bir inşaat projesi sürdürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gerçekleştirmiş olduğunuz faaliyetler izinli mi?

Yapmış olduğumuz tüm faaliyetler ve süreçlerle alakalı hukuki süreçler tamamlanmıştır. İlgili sertifikalarımızı inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.